Üritusest

Playback on staarijäljendamise konkurss, mille raames matkitakse tuntud artiste. Matkitavateks võivad olla lauljad, ansamblid või näitlejad. Playback annab noortele võimaluse samastuda endale meelepärase artistiga ning end laval staarina tunda. Tori valla Playback on mõeldud Tori valla koolide õpilastele.

Päevaga alustatakse kell 14.00, mil algavad nii võistlejate proovid kui ka erinevad tegevused kõigile noortele, näiteks erinevad mängud, viktoriin ja tantsuline õpituba.

Tori valla Playback toimub ______ algusega kell 18.00 Sindi Seltsimajas.

Õhtut juhib aastatepikkuse lavakogemusega NUKU teatri näitleja Mihkel Tikerpalu, kes on tuntust kogunud ka erinevates teleseriaalides ja saadetes.

Üritusel esineb:

  • Cityflash feat. Laura-Ly
  • Küberünnak ja Karmo

Koolidel tuleb korraldada koolisisene eelvoor ning igast koolist pääseb Tori valla Playback-showle võistlema oma vanuseastme parim etteaste, erandkorras võrdselt parimad esinejad. Võistkonna vanusegrupp arvestatakse võistkonna kõige vanema liikme järgi.

Etteaste pikkuseks on 1,5-3 minutit.

Võisteldakse kolmes vanuseastmes:

  • 1.-3. klass
  • 4.-6. klass
  • 7.-9. klass

Konkursil osalejad peavad kombineerima omavahel näitlemis- ja esinemisoskusi. Eesmärgiks on tuua žürii ja publikuni võimalikult täpne koopia originaalesitusest. Esinejaid hindab professionaalne žürii, kes selgitab välja iga vanuserühma parima etteaste.

Žürii hindab artistlikkust, sarnasust originaaliga, liikumist ja imagot. Lisaks vanusegruppide parimate väljaselgitamisele antakse osalejatele välja mitmeid eriauhindu: publiku lemmik, parim kostüüm, parim naisartist, parim meesartist.

Plakat: https://drive.google.com/open?id=1wl3wbpawD5VcD7T86JHORVDR1wWvFS-q